درباره ما

درمانگاه شبانه روزی امام جعفر صادق (ع)

معرفی و تاریخچه درمانگاه شبانه روزی امام جعفر صادق (ع)

درمانگاه شبانه روزی امام جعفر صادق (ع)

در درمانگاه شبانه روزی امام جعفر صادق (ع) ما تلاش نموده ایم با دعوت و بکارگیری کادر اداری و درمانی متعهد، با تجربه، دقیق و خوش اخلاق و با استفاده از تکنیک های نوین و منسجم درمانی، برای بالا بردن کیفیت ارائه خدمات و نیز بهره گیری از تجربه و دانش تخصصی برای حصول اطمینان از درمان ارائه شده در محیطی گرم و آرامش بخش، برای از بین بردن استرس قبل و حین درمان و مناسب تمامی گروه های سنی خدمات مان را ارائه دهیم.

تفاوت درمانگاه شبانه روزی امام جعفر صادق (ع) با دیگر مراکز درمانی در این است که ما منتظر نخواهیم شد تا شما بیمار شوید و به کلینیک مراجعه کنید تا درمانتان کنیم. ما تمام دانش و تجربه خود را بکار می گیریم تا بیمار نشوید و یا در مواردی که امکان پیشگیری کامل نیست، حتی الامکان شروع بیماری را به تاخیر بیندازیم و یا طول مدت بیماری و عوارض آن را کاهش دهیم. چرا که بیماری علاوه بر هزینه های بالای درمان و زیانهای شغلی و تحصیلی بر رفاه و بهباشی و بهزیستی و حال خوب شما اثر می گذارد.

درمانگاه شبانه روزی امام جعفر صادق (ع) با اجرای برنامه های ارزیابی خطرات سلامت، غربالگری، پیشگیری، تشخیص بهنگام، آموزش و مشاوره، درمان زودرس، مراقبت و پیگیری از طریق طراحی و اجرای مداخلات با هدف کنترل و مراقبت مستمر از افراد سالم، افراد در معرض خطر ابتلا به بیماری ها و بیماران با استفاده از رویکردهای جدید و بر بستر فضای الکترونیک و فناوری اطلاعات به این اهداف می رسیم.

ارتباط با ما

لطفا فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما بسرعت با شما تماس خواهند گرفت.