همکاران اسپادان سلامت-سایت داروخانه اینترنتی داروخانه.کام

داروخانه اینترنتی,داروخانه,خرید آنلاین دارو,خرید اینترنتی دارو

داروخانه.کام (www.daroukhane.com) وب سایت رسمی با مجوزات از سازمان کسب و کار اینترنتی به عنوان اولین داروخانه اینترنتی در حال فعالیت است . اولین پایگاه اطلاع رسانی جامع اینترنتی محصولات داروخانه ای،پزشکی,بیمارستانی,طبی,محصولات گیاهی و محصولات زناشویی به همراه محصولات آرایشی و بهداشتی و تجهیزات و ابزار ورزشی و سایر بخش ها …. که از فروردین سال ۱۳۹۴ به منظور اطلاع رسانی و آشنایی هرچه بهتر مصرف کنندگان از محصولات داروخانه راه اندازی گردیده است . 

بر طبق آخرین آمار انجمن داروسازان هر فرد ایرانی به صورت میانگین حداقل یکبار در ماه به داروخانه مراجعه میکند . که البته بیشتر این مراجعات غیر دارویی و صرف خرید محصولات بهداشتی و بعضا آرایشی می شود . 

داروخانه.کام نیز با علم به این موضوع تصمیم به سهل نمودن ارتباط مخاطبان با محصولات داروخانه را دارد . لذا با این هدف وب سایت داروخانه اینترنتی اقدام به نمایش و معرفی تمامی محصولات بهداشتی , آرایشی , مکمل , ارتوپدی و تجهیزات پزشکی داروخانه در محیط وب نموده است . 

داروخانه . کام در حوزه فعالیت خود هیچ قصدی برای فروش دارو ندارد ,  زیرا دارو حتما باید با تجویز ونسخه پزشک و در داروخانه تهیه گردد. اما ما با این وب سایت نیت به اطلاع رسانی و آگاهی کامل دادن از خرید با امکانات مقایسه محصول و توضیحات کامل به همراه خرید آسان راه اندازی کردیم. از طرف دیگر مردم بیشتر در مورد محصولاتی که از داروخانه تهیه میکنند یا از دوستان خود اطلاعات میگریند یا کارمندان داروخانه که گاه اطلاعات انها کامل نبوده و به صورت پیشنهادی محصولات خود را به مشتریان ارائه می دهند که البته شما در وب سایت داروخانه . کام امکان مشاهده تمامی برندها و محصولات آنها را با سیستم مقایسه و برسی محصول خواهید داشت . در مواردی که محصولات برای خرید مشتریان با کم رویی و یا خجالت روبه رو خواهند شد میتوانند همان محصولات را به صورت محرمانه از وب سایت خریداری کنند .

 

اهداف وب سایت داروخانه اینترنتی

 

داروخانه.کام خدمات و سرویسهای متنوعی را به کاربران خود ارائه می دهد : 

معرفی و ارائه محصولات به همراه نحوه مصرف ، مشخصه ، موارد مصرف ، کاربرد ، اجزاء تشکیل دهنده ، کمپانی و کشور سازنده، قیمت مصرف کننده و همچنین ارائه اطلاعات دقیق و کاربردی از کلیه محصولات از جمله خدماتی است که می توانید برای شناخت و انتخاب محصول دریافت نمایید . 

امکان جستجوی پیشرفته با اعمال انواع پارامترها و فیلترهای مورد نظر کاربر می تواند شما را در دسترسی به محصولات مورد نظرتان یاری نماید . 

امکان جستجوی یک محصول بر اساس بارکد آن از جمله امکان قدرتمند وب سایت داروخانه می باشد که مسلما امکان کسب اطلاعات تکمیلی و یا قیمت فعلی محصول مورد نظرتان را به شما خواهد داد . 

درج نظر , انتقاد , پرسش و یا درخواست مشاوره در ذیل تمامی محصولات داروخانه امکان پذیر می شود که کارشناسان مربوطه در کوتاهترین زمان اقدام به پاسخگویی و یا تماس تلفنی خواهند نمود .

 

 

داروخانه و داروخانه اینترنتی   www.daroukhane.com

داروخانه اینترنتی خرید اینترنتی محصولات بهداشتی

 

برچسبها :

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای اسپادان سلامت محفوظ می باشد.بازنشر مطالب فقط با ذکر لینک مستقیم مجاز است.